STRONA GŁÓWNA

Zarząd Koła informuje, że w dniu 8.08.2020 r. na zbiorniku "SMUG" rozgrywane będą zawody wędkarskie. W związku z powyższym cała linia brzegowa(stanowiska od 1 do 49) od strony ośrodka będzie zamnieta w godzinach od 6 do godziny 14.

W miesiącu Czerwcu opłaty za składki członkowskie przyjmowane będą

w każdy czwartek w godzinach 15 - 17.(kontener przy łowisku "SMUG")

W ostatni czwatek Czerwca i w  miesiącach Lipiec,Sierpień koło będzie nieczynne. !!! W okresie tym opłaty za składki członkowskie będzie można dokonać po wcześniejszym kontakcie(po 5 lipca) ze skarbnikiem koła.

Informacja dla wędkarzy, którzy nie zdążyli opłacić składek na 2020 rok do 30.04.2020 r. W przypadku opłacenia składki członkowskiej przez członka PZW, który wniósł składkę członkowską w 2019 r.,składka za „wpisowe" wynosi symboliczną złotówkę , w pozostałych przypadkach w/w składka nie zmienia się i wynosi 25 zł. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt ze skarbnikiem koła pod numerem 608-862-045

stawy_2.jpg