Zawody z okazji Dnia Dziecka 2019

W dniu 1 czerwca, z okazji "Dnia Dziecka", zorganizowane zostały przez Zarząd Koła PZW nr 26 "Kazimierz"zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat . W rozgrywanych w godzinach  9-11 zawodach wzięło udział ogółem 50 dzieci, które rywalizowały ze sobą w 3 kategoriach wiekowych: 6-8, 9-11 i 12-14 lat.

Dla wszystkich dzieci biorących udział w imprezie zostały przygotownei paczki ze słodyczami, napoje, dyplomy oraz nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego, sprzętu sportowego i zabawek.

Zwycięzcy każdej z kategorii wiekowej oprócz nagród otrzymali także puchary, medale i dyplomy.

Serdecznie podziękowania w imieniu dzieci składamy sponsorom,  którzy byli fundatorami nagród rzeczowych lub finansowo wspomogli organizowaną imprezę .

Wśród tegorocznych sponsorów znaleźli się fundatorzy sprzętu wędkarskiego:

- Salon Wędkarski "FISHING MART" z Sosnowca,

- Fundacja "Wspierania Wędkarstwa JAXON" ze Skórzewa,

- firmia "BALSAX" z Kłodzka,

- firma "ProKarm z Sosnowca",

- firma "JARO" z Sosnowca,

- sklep wędkarski "Wiktoria" z Sosnowca,

- firma "Design Fishing"

Napoje ufundowała hurtownia napojów "GOZDAWA" Sp. z o.o. w Sosnowcu.

Puchary dla zwycięzców ufundowane zostały prez firmę "Laser Cup" z Sosnowca.

Dyplomy ufundowali Państwo Izabella i Mariusz Stando.

Pan Tomasz Niedziela - radny miasta Sosnowiec przekazał środki finansowe za które zakupiono sprzęt sportowy i zabawki.

Klub SLD w Kazimierzu Górniczym puchar dla najmłodszego uczestnika.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali panowie Grzegorz i Paweł Stando - ratownicy WOPR.

Koło PZW Kazimierz oprócz przygotowania i zorganizowania imprezy również przekazało fundusze za które zakupione zostały paczki ze słodyczami oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy i prosimy aby nie zapomnieli o nas w przyszłym roku.

Klasyfikacja indywidualna zawodów w zakładce Wyniki zawodów.