Możliwość elektronicznego przyjmowania opłat

Roczne E- zezwolenia i opłacenie składek członkowskich w 2020 r.

W związku z utrudnieniami w przyjmowaniu składek członkowskich w kołach PZW w 2020 r. oraz zaleceniami Zarządu Głównego o wprowadzeniu możliwości przyjmowania składek drogą elektroniczną informujmy, że uruchomiono czasową procedurę przyjmowania części składek.

Obowiązkiem wędkarza, który dokona płatności, tym sposobem jest późniejsze udanie się do koła w terminie do dnia 31 lipca 2020 r. (po wcześniejszym ustaleniu terminu) celem wklejenia znaków składek w legitymacji członkowskiej, zwrotu zezwolenia za 2019 r. i otrzymania oryginalnego zezwolenia na 2020 r.

E-zezwolenie, które otrzyma wędkarz będzie ważne tyko w okresie od dnia wydania do dnia 31 lipca 2020 r.

Sposób postępowania:

Członek PZW danego koła przesyła informację o woli dokonania opłat za składki w 2020 r. na e- mail koła z następującymi danymi:

Nazwisko i imię, nr karty wędkarskiej, adres zamieszkania, data urodzenia oraz wybrany rodzaj składki.

Po otrzymaniu potwierdzenia na swój e-mail od koła, należy dokonać przelewu na podane konto i wysłać informację zwrotną do koła wraz z potwierdzeniem dowodu uiszczenia opłaty (skan lub wydruk elektroniczny w PDF).
Po weryfikacji przez koło wędkarz otrzyma elektroniczną wersję zezwolenia w której po wydrukowaniu będzie dokonywał rejestracji złowionych ryb.

Podczas wędkowania obowiązkiem wędkarza jest posiadanie przy sobie:

Karty wędkarskiej, legitymacji członkowskiej, dokumentu potwierdzającego opłatę, druku zezwolenia.

Szczegółowe informacje zawarte są w załączniku