0

Zawody wędkarskie Zakończenie Sezonu 2019

Aktualności | 2019-10-15 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 12 października na zbiorniku "SMUG" odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła PZW Nr 26 "Kazimierz" zawody wędkarskie "Zakończenie Sezonu 2019" które symbolicznie zakończyły sezon wędkarski w roku 2019. Były to ostatnie zawody zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Koła. Zawody rozpoczęły się o godzinie 8.30 i trwały 4 godziny. Wzięło w nich udział 35 wędkarzy naszego koła. Dla startujących w zawodach wędkarzy ufundowane zostały nagrody rzeczowe i gorący poczęstunek. Klasyfikacja indywidualna zawodów w zakładce ...... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Jesieni

Aktualności | 2019-10-05 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 5 października na akwenie "SMUG" rozegrane zostały zorganizowane przez Zarząd Koła PZW Nr 26 "Kazimierz" zawody wędkarskie o "Puchar Jesieni 2019". Zawody rozpoczęły się o godzinie 8.30 i trwały 3 godziny. Wzięło w nich udział 24 wędkarzy. Zawodnicy którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Klasyfikacja indywidualna zawodów w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/196508/66/puchar_jesieni_2019... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Zarządu Koła

Aktualności | 2019-09-22 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 21 września na zbiorniku "Smug" zorganizowane zostały zawody wędkarskie w czasie których uczestnicy walczyli o puchary ufundowane przez Zarząd Koła nr 26 oraz o ufundowaną przez Pana Mateusza Bochenka radnego miasta Sosnowca nagrodę dla zawodnika, który złowi największą rybe w tych zawodach. W trwającej 4 godziny rywalizacji udział wzięło 19 wędkarzy, a po jej zakończeniu na uczestników czekał gorący poczęstunek. Wyniki rywalizacji w zakładcehttp://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/195816/66/puchar_zarzadu_kola... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2019

Aktualności | 2019-07-14 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 7 lipca odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła Spinningowe Mistrzostwa Koła. Zawody w których brało udział 9 zawodników rozegrane zostały w jednej trwającej 5 godzin turze. Klasyfikacja zawodów w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/192628/66/spinningowe_mistrzostwa_kola_2019... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Lata 2019

W dniu 6 lipca na akwenie "SMUG" odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła PZW Nr 26 "Kazimierz" i połaczone z obchodami "Dnia Wędkarza"zawody wędkarskie o "Puchar Lata 2019" . Zawody rozpoczęły się o godzinie 8.00 i trwały 4 godziny. Wzięło w nich udział 28 zawodników. Zawodnicy rywalizowali o puchary oraz o nagrody. Po zakończeniu wędkowania dla uczestników przygotowany był poczęstunek. Klasyfikacja indywidualna zawodów w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/192625/66/puchar_lata_2019... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Prezesa 2019

Aktualności | 2019-06-09 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 8 czerwca na zbiorniku "Smug" odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła zawody wędkarskie w czasie których uczestnicy walczyli o puchary ufundowane przez prezesa, wiceprezesa, sekretarza i skarbnika koła. W trwających 4 godziny zawodach udział wzięło 25 wędkarzy naszego koła. Wyniki rywalizacji w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/190620/66/puchar_prezesa_2019... więcej

Zawody z okazji Dnia Dziecka 2019

Aktualności | 2019-06-02 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 1 czerwca, z okazji "Dnia Dziecka", zorganizowane zostały przez Zarząd Koła PZW nr 26 "Kazimierz"zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat . W rozgrywanych w godzinach 9-11 zawodach wzięło udział ogółem 50 dzieci, które rywalizowały ze sobą w 3 kategoriach wiekowych: 6-8, 9-11 i 12-14 lat. Dla wszystkich dzieci biorących udział w imprezie zostały przygotownei paczki ze słodyczami, napoje, dyplomy oraz nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego, sprzętu sportowego i zabawek. Zwycięzcy każdej z kategorii wiekowej oprócz ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2019

Aktualności | 2019-05-27 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 25 maja na akwenie "SMUG" rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 26 "Kazimierz". Uczestniczyło w nich ogółem 23 zawodników w dwóch kategoriach: "Senior" - 22 i "Kobiety" - 1. Zawody rozgrywane były w jednej turze i trwały cztery godziny Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach dostępna w zakładce "Wyniki zawodów". ... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Radnego Tomasza Niedzieli

Aktualności | 2019-05-12 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 11 maja 2019r. na akwenie "SMUG" rozegrane zostały zawody wędkarskie o "Puchar Radnego Tomasza Niedzieli". Zorganizowana już po raz siódmy impreza w całosci sfinsowana została przez członka Rady Miejskiej Sosnowca Pana Tomasza Niedzielę, który od wielu lat aktywnie uczestniczy w organizowanych przez Zarząd Koła "Kazimierz" imprezach wędkarskich. W trwających 4 godziny zawodach o puchary oraz o nagrodę dodatkową przeznaczoną dla zawodnika który złowi największą rybę walczyło ze sobą 33 zawodników. Klasyfikacja zawodów w rubryce ...... więcej