0

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2019

Aktualności | 2019-05-27 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 25 maja na akwenie "SMUG" rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 26 "Kazimierz". Uczestniczyło w nich ogółem 23 zawodników w dwóch kategoriach: "Senior" - 22 i "Kobiety" - 1. Zawody rozgrywane były w jednej turze i trwały cztery godziny Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach dostępna w zakładce "Wyniki zawodów". ... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Radnego Tomasza Niedzieli

Aktualności | 2019-05-12 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 11 maja 2019r. na akwenie "SMUG" rozegrane zostały zawody wędkarskie o "Puchar Radnego Tomasza Niedzieli". Zorganizowana już po raz siódmy impreza w całosci sfinsowana została przez członka Rady Miejskiej Sosnowca Pana Tomasza Niedzielę, który od wielu lat aktywnie uczestniczy w organizowanych przez Zarząd Koła "Kazimierz" imprezach wędkarskich. W trwających 4 godziny zawodach o puchary oraz o nagrodę dodatkową przeznaczoną dla zawodnika który złowi największą rybę walczyło ze sobą 33 zawodników. Klasyfikacja zawodów w rubryce ...... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Wiosny

Aktualności | 2019-04-27 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 27 kwietnia na zbiorniku "SMUG" odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła PZW Nr 26 "Kazimierz" zawody wędkarskie o "Puchar Wiosny". Były to kolejne zawody zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Koła. Zawody rozpoczęły się o godzinie 8.00 i trwały 4 godziny. Wzięło w nich udział 30 wędkarzy naszego koła. Zawodnicy którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Klasyfikacja indywidualna zawodów w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/187214/66/puchar_wiosny... więcej

Zawody wędkarskie "Otwarcie Sezonu 2019"

Aktualności | 2019-04-14 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 13 kwietnia na zbiorniku "SMUG" zostałyzorganizowane zawody wędkarskie "Otwarcie Sezonu 2019"oficjalnie rozpoczynające tegoroczny sezon wędkarski w naszym kole. W rywalizacji wzięło udział 40 wędkarzy. Mimo niesprzyjającej pogody zawody przebiegły w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Wyniki też miło zaskoczyły. Ryby brały nieźle jak na warunki pogodowe i zdecydowana większość zawodników zdobyła punkty. Wędkarska impreza trwająca 4 godziny zakończyła się wspólnym spędzeniem czasu przy posiłku gdzie można było się podzielić swoimi ...... więcej

Wiosenne zarybianie 2019

Aktualności | 2019-03-25 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Zarząd Koła PZW 26 "Kazimierz" informuje, że w dniu 23 marca zostało przeprowadzone zarybianie zbiorników "Smug" i "Leśny". Do stawów wpuszczone zostało ogółem 1200 kg ryb po 600 kg na każdy ze zbiorników. Zakupione zostało 1000 kg karpia handlowego o wymiarze powyżej 30 cm oraz 200 kg kroczka. Informujemy wędkarzy, że zbiorniki 312 "Smug" i 316 "Leśny" będą zmknięte dla wędkowania do dnia 29 marca do godziny 24.00.... więcej

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze 2018

Aktualności | 2018-12-07 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 2 grudnia 2018 r. o godz. 9.15 w sali Miejskiego Domu Kultury w Kazimierzu Górniczym odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze członków Koła PZW Nr 26 Kazimierz-Juliusz w którym czestniczyło 29 członków koła. W zebraniu uczestniczyl również przedstawiciel Zarządu Okręgu w Katowicach przewodniczący Okręgowego Sądu Koleżeńskiego kolega Zbigniew Rakoczy oraz radny Sosnowca Pan Tomasz Niedziela. W czasie zebrania zostały przedstawione sprawozdania z całorocznej pracy Zarządu Koła oraz wszystkich komisji organizacyjnych. Obrady ...... więcej

Zawody wędkarskie Zakończenie Sezonu 2018.

Aktualności | 2018-10-07 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 6 października Zarząd Koła zorganizował dla członków koła "Kazimierz-Juliusz", zawody wędkarskie symbolicznie kończące sezon wędkarski w roku 2018. Zawody rozegrano na zbiorniku "Smug".W tym roku wzięło w nich udział ogółem 35 wędkarzy, którzy rywalizowali ze sobą przez 4 godziny o ufundowane przez koło nagrody rzeczowe oraz o dodatkowe nagrody, które ufundowali: Pani Krystyna Cencek - przewodnicząca Rady Dzielnicy Ostrowy Górnicze, która przekazała wspaniale wydane książki o przyrodzie Sosnowca, oraz radny Pan ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2018

Aktualności | 2018-06-24 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 24 czerwca odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW nr 26 Kazimierz-Juliusz. Zawody rozegrane były w jednej trwającej 4 godziny turzena zbiornikach "Smug"i Leśny". Niestety zawody rozgrywane w tej dyscyplinie w dalszym ciągu nie cieszą się zbyt duża popularnością wśród naszych wędkarzy i uczestniczyło w nich tylko 8 zawodników. Spinningowym Mistrzem Koła w roku 2018 został kolega Maciej Rączka, drugie miejsce zajął kolega Arkadiusz Waluga a trzeci był kolega Tomasz Rosikoń. ... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Lata 2018

W dniu 23 czerwca na zbiorniku SMUG zostały rozegrane zorganizowane przez Zarząd Koła zawody wędkarskie o "Puchar Lata 2018". W zawodach wzięło udział 20 wędkarzy w kategorii seniorów i 3 zawodników w kategorii młodzieżowej. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy. Klasyfikacja zawodów w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/173045/66/puchar_lata_2018 ... więcej