Aktualności | 2017-09-08 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Zarząd Koła PZW 26 Kazimierz-Juliusz informuje, że w dniu 8 września zostały zarybione zbiorniki nr 316 "Leśny" i nr 312 "Smug". Do stawów wpuszczono ogółem 330 kg wymiarowego karpia. Do stawu "Leśny" trafiło ok 130 kg ryb, a do stawu "Smug" pozostałe 200 kg. Akcja zarybiania przeprowadzona została w obecności przedstawicieli Komisji Rewizyjnej Koła oraz członków Społecznej Straży Rybackiej. ... więcej

Kategoria 55+ 2017

Aktualności | 2017-09-03 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 3 września na zbiorniku SMUG zorganizowane zostały zawody wędkarskie dla członków PZW którzy ukończyli 55 lat. W imprezie mogli wziąć udział również wędkarze spoza naszego koła. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 20 zawodników. Imprezę trochę popsuła niesprzyjająca pogoda ale dzięki miłej atmosferze i sportowym emocjom możemy ją zaliczyć do udanych. Klasyfikacja indywidualna w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/157073/66/kategoria_55_2017 ... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2017

Aktualności | 2017-07-01 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 25 czerwca odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła nr 26 "Kazimierz-Juliusz" Spinningowe Mistrzostwa Koła. Zawody rozegrane były w jednej trwającej 4 godziny turzena zbiornikach "Smug"i Leśny". Uczestniczyło w nich 5 zawodników w kategorii seniorów i 1 uczestnik kategorii młodzieżowej. Spinningowym Mistrzem Koła w roku 2017 został kolega Maciej Rączka. Drugie miejsce zajął kolega Józef Ściążko a trzeci był kolega Edward Szumiec. ... więcej

Puchar Lata 2017

Aktualności | 2017-06-24 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 24 czerwca na zbiorniku SMUG zostały rozegrane zorganizowane przez Zarząd Koła zawody wędkarskie o "Puchar Lata 2017". W zawodach wzięło udział 26 wędkarzy w kategorii seniorów i 2 zawodników w kategorii młodzieżowej. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy. Klasyfikacja zawodów w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/153690/66/puchar_lata_2017 ... więcej

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka 2017

Aktualności | 2017-06-05 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

3 czerwca Zarząd Koła PZW 26 "Kazimierz-Juliusz" zorganizował zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat z okazji "Dnia Dziecka". W zawodach, które rozegrane były na akwenie "SMUG" w godzinach 9.00 - 11.00wzięło udziałogółem 49 dzieci w 3 kategoriach wiekowych: 5-8 lat, 9-12 lat i 13-15 lat. Dla wszystkich dzieci biorących udział w imprezie organizatorzy przygotowali paczki ze słodyczami, napoje, dyplomy oraz nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego, sprzętu sportowego i zabawek. Trzech pierwszych zawodników w każdej ...... więcej

Puchar Prezesa, Wiceprezesa i Sekretarza

Aktualności | 2017-05-13 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 13 maja na zbiorniku "Smug" odbyły się zorganizowane przez Zarząd Koła zawody wędkarskie w czasie których uczestnicy walczyli o puchary których fundatorami byli prezes, wiceprezesi i sekretarza koła. W trwających 4 godziny zawodach udział wzięło ogólnie 32 wędkarzy naszego koła. 30 w kategorii "Senior" i 2 w kategorii "Młodzież". Wyniki rywalizacji w zakładce ...... więcej

Zawody o Puchar Radnego Tomasza Niedzieli

Aktualności | 2017-05-04 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 30 kwietnia na akwenie "SMUG" Zarząd Koła PZW 26 "Kazimierz-Julusz" zorganizował zawody wędkarskie w których rywalizacja toczyła się o "Puchar Radnego Tomasza Niedzieli". W trwających 4 godziny zawodach uczestniczyło29 zawodników. Trzechnajlepszych zawodników otrzymało ufundowane przez Pana Tomasza Niedzielę puchary oraz dyplomy. Klasyfikacja zawodów w zakładce http://www.kazimierz-juliusz.pzw.org.pl/wiadomosci/149703/66/puchar_radnego_tomasza_niedzieli ... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2017

W dniu 29 kwietnia na akwenie "SMUG" rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 26 "Kazimierz-Juliusz". Uczestniczyło w nich ogółem 33 zawodników w czterech kategoriach: Senior - 29; Kadet - 3; Junior - 1. Zawody rozgrywane były w jednej turze i trwały 3 godziny. Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach dostępna w zakładce "Wyniki zawodów".... więcej

Otwarcie Sezonu 2017

Aktualności | 2017-04-13 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

W dniu 8 kwietnia na zbiorniku "SMUG" rozegrane zostałyzorganizowane przez Zarząd Koła zawody wędkarskie "Otwarcie Sezonu 2017" rozpoczynające sezon wędkarski w roku 2017, w którychwzięło udział 52 wędkarzy naszego koła w kategorii "Senior" i 4 młodych wędkarzy w kategorii "Młodzież". Wędkarska impreza trwała 3 godziny i zakończyła się wspólnym spędzeniem czasu przy ogniskugdzie można byłozjeść grilowaną kaszankę i kiełbaskę oraz podzielić się wrażeniami. Klasyfikacjazawodów w zakładce "Wyniki zawodów".... więcej