Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Wyniki zawodów z okazji Dnia Dziecka 2 czerwiec 2012r.

Wyniki zawodów | 2012-06-02 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Klasyfikacja dzieci w kategorii wiekowej od 5 do 8 lat Zajęte Miejsce Nazwisko i Imię Ilość punktów 1 Adamek Wiktoria 300 2 Mazaraki Amadeusz 210 3 Miś Oliwia 165 4 Lewandowski Maciej 160 5 Kłakowski Marcel 155 Kwiatkowski Maciej 155 6 Skupień Szymon 150 7 Ranik Szymon 135 8 Tereszkowski Jacek 120 9 Tereszkowski Jakub 115 10 Domański Michał 75 Błociszewski Mateusz 75 11 Polan Mateusz 70 12 Kucharczyk Hubert 50 13 Kobuszewski Kacper 45 14 Gajewski Damian 40 15 Makowska Nikola 35 16 Ściążko Kuba ...... więcej

Zawody o Puchar Prezesa KWK Kazimierz-Juliusz

Wyniki zawodów | 2012-05-02 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Zawody: "Puchar Prezesa KWK Kazimierz-Juliusz" Data: 01.05 Miejsce: Akwen "OKRĄGŁY" Organizator: Zarząd Koła Nr 26 "Kazimierz-Juliusz" Ilość uczestników: 28 Klasyfikacja: Zajęte miejsce Nazwisko i imięIlość punktów 1 Szabla Andrzej 3255 2 Żak Gustaw 1935 3 Orczyk Zbigniew 1555 4 Hałaczkiewicz Dariusz 1535 5 Rosikoń Tomasz 1525 6 Staroń Czesław 1150 7 Krzak Ryszard 1140 8 Pawłowska Jolanta 1120 9 Skorus Mirosław 1065 10 Wiśniewski Maciej 1060 11 Pawłowski Ryszard 815 12 Kulczycki Marian 775 13 Kozak Adam ...... więcej

Zawody o Mistrzostwo Koła Nr 26 "Kazimierz-Juliusz" 2012

Wyniki zawodów | 2012-04-29 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Zawody: "Spławikowe Mistrzostwa Koła" Data: 28.04 Miejsce: Akwen "Smug" [312] Organizator: Zarząd Koła Nr 26 "Kazimierz-Juliusz" Ilość uczestników: 36 Klasyfikacja: SEKTOR "A" kategoria"Senior" Zajęte Miejsce Nazwisko i imię Zdobyte punkty 1 Rosikoń Tomasz 5510 2 Krzak Ryszard 2430 3 Pawłowski Ryszard 1520 4 Skorus Mirosław 1340 5 Kozak Adam 620 6 Szabla Andrzej 610 7 Worowiec Jarosław 420 8 Mucha Mieczysław 280 SEKTOR "B" kategoria "Kobiety" Zajęte Miejsce Nazwisko i imię Zdobyte punkty 1 Pawłowska Jolanta 1160 2 Mirek ...... więcej

Zawody wędkarskie "Młode Talenty" Rejonu III-go

Wyniki zawodów | 2012-04-22 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Zajete miejsce Nazwisko i imię Numer i nazwa koła Ilość punktów 1 Tereszkowski Mateusz 26 "Kazimierz-Juliusz" 2110 2 Janecki Wojciech 36 "Milowice" 1890 3 Juszczyk Krystian 55 "Niwka" 1765 4 Ostapowicz Mateusz 55 "Niwka" 1450 5 Kochel Szymon 37 "Mysłowice" 1310 6 Kiełb Kuba 80 "Milmet" 1210 7 Tereszkowski Paweł 26 "Kazimierz-Juliusz" 1155 8 Pacześ Patryk 80 "Milmet" 1110 9 Olszewski Adam 36 "Milowice" 970 10 Kiełb Joanna 80 "Milmet" 965 11 Wróblewski Marcin 55 "Niwka" 915 12 Hudaszek Rajan 117 "Maczki Bór" 890 13 Janecka Bianka 36 ...... więcej

Wyniki zawodów Kół Rejonu III-go z dnia 14.04.2012r.

Wyniki zawodów | 2012-04-16 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Zawody "Rzeczników Dyscyplinarnych Kół Rejonu III-go" Zajęte miejsce Nazwisko i imię ilość punktów 1 Podstawa Andrzej 860 2 Strzewiczek Marek 840 3 Banasiak Hieronim 490 4 Szuliński Tadeusz 16 9 Olszewski Zbigniew 0 9 Oset Zdzisław 0 9 Jędrysik Wojciech 0 9 Kuczowicz Paweł 0 9 Kokosiński Marek 0 Zawody "Przewodniczących Sądu Koleżeńskiego Kół Rejonu III-go" Zajęte Miejsce Nazwisko i imię Ilość punktów 1 Gabor Paweł 15 2 Hoffman Jerzy 12 3 Oleksiak Kazimierz 10 4 Kucharski Eugeniusz 5 5 Męcik ...... więcej

Wyniki zawodów koła 26 "Kazimierz-Juliusz" w 2011 roku.

Wyniki zawodów | 2011-11-30 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Zawody: "Rozpoczęcie Sezonu 2011" Data: 16.04 Miejsce: Akwen "Smug" [312] Organizator: Zarząd Koła Nr 26 "Kazimierz-Juliusz" Ilość uczestników: 40 Klasyfikacja: Zajęte miejsce Nazwisko i imięIlość punktów 1 Kucharczyk Janusz 958 2 Mirek Barbara 118 3 Adamek Bogdan 36 Pozostali uczestnicy nie zdobyli punktów. Zawody: "Spławikowe Mistrzostwa Koła" Data: 30.04 Miejsce: Akwen "Smug" [312] Organizator: Zarząd Koła Nr 26 "Kazimierz-Juliusz" Ilość uczestników: 20 Klasyfikacja: SEKTOR "A" kategoria"Senior" Zajęte miejsce ...... więcej

Zawody wędkarskie z okazji "Dnia Dziecka" 04.06.2011r.

Wyniki zawodów | 2011-06-05 | Publikujący: Koło PZW nr 26 Kazimierz Juliusz

Klasyfikacja dzieci w kategorii wiekowej od 5 do 8 lat Zajęte Miejsce Nazwisko i Imię Ilość punktów 1 Lasota Wiktor 580 2 Kułakowski Marcel 330 3 Pajda Michał 296 4 Ablewska Roksana 176 5 Chochół Laura 174 6 Adamek Natalia 170 7 Mencik Nikola 156 8 Kwaśniak Mateusz 120 9 Kwiatkowska Julita 112 10 Błociszewski Mateusz 102 11 Gęgotek Daniela 84 12 Mirek Angelika 74 13 Ranik Szymon 64 Smela Julia 64 14 Miś Oliwia 60 15 Smela Adam 58 16 Makowski Wiktor 54 17 Nagliński Jakub 46 18 Zdrenka ...... więcej